Çorum Otostop Noktaları

Güneybatı (Kırıkkale, Ankara İstikameti)

Sungurlu, Kırıkkale, Ankara yönüne gitmek için Ankara Yolu’na çıkmanız gerekmektedir. Bunun için Akkent ve Organize Sanayi otobüslerine binebilirsiniz. Akkent otobüslerine bindiğinizde Ankara Yolu’nun Küçük Sanayi Kavşağı’nda, Organize Sanayi otobüslerine bindiğinizdeyse OSB girişinde inerek otostopa başlayabilirsiniz. OSB otobüslerinin şehrin oldukça dışına çıkması dolayısıyla mümkünse OSB otobüslerini tercih etmenizi öneriyoruz.
Güney (Yozgat, Kayseri İstikameti)

Alaca, Yozgat, Kayseri yönüne gitmek için Alaca Yolu’na çıkmanız gerekmektedir. Bunun için Güneybatı istikametine ilişkin yönergeleri uygulayabilir ve Ankara Yolu 15. km’deki ayrımdan Alaca yönüne devam edebilirsiniz.
Kuzeydoğu (Amasya, Samsun İstikameti)

Mecitözü, Merzifon, Amasya, Samsun yönüne gitmek için Samsun Yolu’na çıkmanız gerekmektedir. Bunun için Binevler yönüne giden özel otobüslerine binebilir çevreyolunun Binevler kavşağında inerek otostopa başlayabilirsiniz.
Kuzeybatı (İskilip, Çankırı, İstanbul İstikameti)

İskilip, Bayat, Çankırı, Tosya, İstanbul yönüne gitmek için İskilip Yolu’na çıkmanız gerekmektedir. Bunun için merkezden 750 metre yürüyerek Çorum Çevreyolu, İskilip kavşağına çıkabilir ve o noktadan itibaren otostopa başlayabilirsiniz.
Kuzey (Osmancık İstikameti)

Laçin, Osmancık yönüne gitmek için Osmancık Yolu’na çıkmanız gerekmektedir. Bunun için Ulukavak’a giden özel halk otobüslerine binebilir ve son durakta inip biraz ilerleyerek otostopa başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*