Gezginlere Özel Uygulama ve Siteler 1

Gezginlere özel uygulamalar

                                  Backpacker Gps Trails Lite

Sırt çantalı gezginlere özel harita Apple ve Android bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde istediğiniz yeri haritada bulabilirsiniz. GPS verileri ile dünyadaki topografik haritalar sunuyor ve yürüyüş yapabileceğiniz yolları rahatlıkla bulmanızı sağlayacaktır. Backpackers GPS Lite Trails taşınabilir gezi veritabanı ve kişisel navigasyon cihazı, açık hava yaşam tarzı için iki katına : yürüyüş, backpacking, kamp, dağcılık …

Uygulama adı: Backpacker Gps Trails Lite

Backpacker-Gps-Trails-Lite

 

                                            EveryTrail

İphone ve Android kullanıcılar için ve özellikle  yürüyüş yapacaklar için güzel bir uygulamadır. Diğer kullanıcılar tarafından kullanılan yolların deneyimlerin bilgileri anlatılan, interaktif tabanlı haritalar oluşturulabiliyor ve site üzerinden tüm üyelere paylaşıma açılmış bir uygulama programıdır.

Link: http://www.everytrail.com

EveryTrail

                                         FlightBoard

Flight Board, dünyada bulunan tüm havalimanlarında geliş gidişi gösteren İphone ve İpad için yapılmış bir uygulamadır. Uçuş zamanları gerçek zamana göre gösteren bir uygulamadır.

Uygulama adı: FlightBoard

FlightBoard

                                               iTranslate

iTranslate, birden fazla dillere sesli çeviren bir uygulama programıdır. Çevirileri günümüz kullanım şekline göre uyarlama yapan ve günümüzde bulunan diğer çevirilere oranla çok daha iyi olan sesli bir çeviri programı kültürler arası iletişimi rahatlattığı için destekleniyor.

Link: http://www.itranslateapp.com

iTranslate

                                          Sayhi Translate

Sayhi Translate, tercümandan farkı olmayan İphone ve İpad için yapılmış uygulamadır. Uygulamayı çalıştırıp çevirmesini istediğiniz dile getirip sonra sesli bir şeyler söyleyerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Link: http://www.sayhitranslate.com

Sayhi-Translate

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*